Byt Kuchyně Obývací pokoj 3 června, 2019

Návrh obývacího pokoje s kuchyní

Přání klientů bylo z malého pokojíčku vytvořit obývací pokoj spojený s kuchyní.

 

Nacházíme se v panelákovém bytě 3+1, probourání příčky mezi dětským pokojíčkem a kuchyní nám vznikl pěkný vzdušný byt 3kk. Volila jsem světlé barevné kombinace, ale přesto jsem prostor chtěla ozvláštnit něčím vyjimečným. Klientky přání ,,máme malou nepěknou kuchyni bez pracovního místa, mým snem je mít prostornější a hlavně praktickou kuchyň v kombinaci bílého lesku s pracovní deskou v dřevodekoru“ spojenou s obývací částí.

Ta krásná zelená plocha za kuchyňskou deskou je tapeta od Vavex Verde 2, Afrodita, kterou jsme opatřily třemi nátěry lodního laku. Pro soulad obou prostorů se tapeta použila i do výklenku v obývacím pokoji s kombinací tapety Couleurs. Interiér není harmonický jen svým barevným sladěním, ale také oblými tvary (tapety, jídelní židle, konferenční i jídelní stul, lustry, bodové osvětlení, …). V obývacím pokoji najdete zařizovací předměty například od Kare design, designový nábytek, ale také ikea.

 

Zadání

Z malého pokojíčku, krásný obývací pokoj spojený s kuchyní.

  • Místo

    Veselí nad Moravou

  • Styl

    moderní styl

Zobrazit projekt
Let’s collaborate

Got a project?

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Back

Napsat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *