Návrh luxusní domácí kanceláře

Materiály použité na návrhu této kanceláře se nesou v duchu kovu, lamina a kůže. Hlavním přáním klienta bylo mít krásnou, luxusní kancelář, ve které se bude cítit příjemně, a která bude zároveň reprezentativním prostorem pro příležitostné schůzky s klienty.
Atypičnost interiéru jsem nechtěla potlačovat, ale naopak z ní udělat přednost a hlavní prvek, jenž bude prostupovat celý prostor. Při vstupu do místnosti na první pohled zaujmou atypické tvary tvořené z latí na zdi vedle stolu. Zeď je natřená barvou Urbane Bronze od Sherwin Williams, barvou roku 2021 – aktuální trend, který vás ale bude bavit i za deset let. Pracovní stůl a křeslo představují vyváženou kombinaci designu a funkčnosti.
Netradičním prvkem je výrazný lustr i atypické police na zdi. Pro hosty jsou připravena královsky modrá křesla, kůže na podlaze podtrhuje luxusní nádech a zároveň místnosti dodává na útulnosti.

Zadání

Cílem bylo splnit přání klienta, který miluje moderní design s luxusem

Let’s collaborate

Got a project?

We’re a team of creatives who are excited about unique ideas and help fin-tech companies to create amazing identity by crafting top-notch UI/UX.

Back

Napsat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *