Back
7 října, 2020

Návrh showroomu Dveře, vrata, okna a stínící technika

Prostor bývalé zdravotní výživy na Bartolomějském náměstí ve Veselí nad Moravou byl přetvořen na showroom vystavující dveře a vrata firmy Kudielka.
Prioritou u tohoto návrhu bylo vytvořit velmi jednoduchý, neutrální prostor, který umožní vystavit nejrůznější prvky různých barev a tvarů, a dá jim patřičně vyniknout. Klient chce v interiéru vystavovat ukázky výsuvných venkovních garážových vrat, vchodových dveří, lodžií, venkovních rolet a oken. Barevnost interiéru byla proto zvolena neutrální, dominantními materiály jsou kov, dřevo, lamino a beton.
Dispozice prostoru upravíme probouráním části stěny a klenby. Tato změna pomůže vytvořit opticky prostornější a vzdušnější místo lépe se hodící pro plánované účely showroomu. Úprava také dala vzniknout výklenku, ze kterého je v návrhu dominanta interiéru. Podtrhne jej obložení dřevodekorem, výběr výrazného designového stolu a navíc tu je prostor pro umśtění loga v kovovém provedení.
Ukázku materiálů jsem zvolila originálním způsobem, vzorky budou tvořit mozaiku a každý z nich bude designově nasvícen led pásky. Ukázková okna a venkovní rolety budou přesahovat hranice interiéru a stanou se přímou součástí budovy, ve které je showroom umístěn. Tyto prvky si proto bude moci zákazník prohlédnout přímo zabudované do zdi.

Zadání

,, Nadčasový návrh showroomu v neutrální barevné kombinaci "

  • Místo

    Veselí nad Moravou

  • Styl

    moderní

  • Klient

    KUDIELKA s.r.o.