Back
1 října, 2020

Návrh obývacího pokoje

Návrh obývacího pokoje byl vytvořen pro mladého podnikatele do bytu 1+1 ve Veselí nad Moravou. Klient má rád scandi a moderní styl, a jeho přáním bylo vytvořit pěkný stylový interiér, jehož realizace bude za příznivou cenu.
V bytě je již zrekonstruovaná koupelna a wc v šedých tónech a do bíla laděná kuchyně s pracovní deskou z dřevodekoru. Mou snahou bylo následovat styl těchto zrekonstruovaných místností, a barevnost obývacího pokoje jsem proto volila v decentních odstínech šedé, černé a bílé.
Byt pro klienta není určen k dlouhodobému bydlení, ale i tak chtěl, aby vznikl prostor, který na přechodnou dobu bude dobře vyhovovat jeho potřebám. A který bude za pár let stejně dobře sloužit i dalším majitelům. V návrhu bylo potřeba zohlednit, že prostor nemá plnit pouze funkci obývacího pokoje, ale také ložnice. To se odrazilo především na výběru kvalitní sedací soupravy, jenž bude vhodná pro obě funkce.
Speciální pozornost jsem věnovala doladění detailů. Ve výběru motivů pro obrazy jsem nepostupovala náhodně, ale zohledňovala symboly, které vyzařují z klienta – z jeho povahy, vlastností a vizí.

Zadání

návrh obývacího pokoje v neutrálních barevných tónech

  • Místo

    Veselí nad Moravou

  • Styl

    moderní, scandi