Back

Návrh interiéru – informační formulář

Základem úspěšné spolupráce s designérem je vždy to, aby se dokázal daný designér „naladit“ na Váš vkus. A právě k tomuto účelu slouží dotazník níže. Má za úkol mi pomoci pochopit, jaká jsou Vaše přání, priority a jaký styl se Vámi líbí. Čím více toho o Vás a Vašem vkusu vím, tím větší je pravděpodobnost, že se při zpracování návrhu již první verzí „trefím do černého“. A co si budeme povídat, pokud se to povede, šetří to oběma stranám čas i peníze, takže těch pár minut strávených u dotazníku se Vám rozhodně vyplatí.

A kdybyste náhodou preferovali osobní setkání nebo vše probrali po telefonu, kontakt na mě najdete na konci stránky v zápatí.

Budu se těšit na případnou spolupráci…

  Jak jste se o mně dozvěděli?
  sociální sítě (instagram, facebook)webod známých (doporučení)

  Informace:

  Styl života:

  Pokud se týká rekonstrukce i koupelny - raději se sprchujete nebo koupete?

  Váš dům, byt:

  Máte rádi tapety?

  Máte v dané místnosti dostatek přirozeného světla?

  Jaké případné zastínění oken preferujete?
  soukromídekoračníúplné zastíněníčástečné zastíněnírolety (den a noc, látkové nebo římské)závěsyzáclonyžaluziezávěsné panelyplisse

  Váš styl:

  Rozpočet:

  Plánujete projekt realizovat po částech nebo najednou?

  Co mi pomůže nacítit se do Vašeho vkusu:

  *V rámci GDPR bych Vás ráda informovala o tom, že vyplněný dotazník slouží čistě a jen za účelem využití Vámi vyplněných údajů k co nejefektivnějšímu zpracování návrhu Vámi požadovaného interiéru.

  Vámi poskytnutá data jsou z formuláře zasílána přímo na můj email martina@komonova.cz a jsou v něm uchována v digitální podobě jen po dobu nezbytně nutnou, tj. po dobu realizace návrhu Vámi požadovaného interiéru. Po dokončení zakázky, nedomluvíme-li se spolu jinak, budou data smazána. Pokud by náhodou nedošlo k realizaci zakázky, budou data smazána ihned, jak bude z naší komunikace patrné, že o spolupráci nemáte zájem.

  Vámi poskytnutá data nebudou předány jakékoliv třetí straně a nebudou mou osobou využity k marketingovým, ani jiným účelům, než k výše zmíněnému zpracování návrhu interiéru.